Ota yhteyttä

Yhteystiedot, pelivuorovaraukset, aukioloajat

Pelivuorovaraukset

Puh. 040 124 4300

Aukioloajat:

Elokuussa su- pe 12.-21.00, la 12.-22.00.

Syyskuusta alkaen su-pe 10-21.00, la 10.-22.00.​​​​​​​

Tervetuloa pelailemaan!


Yhteystiedot

Puh. 040 124 4300
Sähköposti: hutunki@hutunki.fi

Osoite:

​​​​​​​Hutunki Pelit Oy
Reinontie 7
40800 Vaajakoski JYVÄSKYLÄ

Verkkolaskuosoite:

003710325730

Operaattori: Maventa 003721291126

Jos ette pysty toimittamaan laskuja verkkolaskuina, voitte lähettää ne osoitteeseen: invoice-10325730@kollektor.fi

Katso sijainti Google Mapsista.

Henkilökunta

Tuija PoutiainenToimitusjohtaja, tuija.poutiainen@hutunki.fi040 526 0798

Tuija Poutiainen
Toimitusjohtaja, tuija.poutiainen@hutunki.fi
040 526 0798

Jukka PoutiainenLiikuntajohtaja, jukka.poutiainen@hutunki.fi040 512 4408

Jukka Poutiainen
Liikuntajohtaja, jukka.poutiainen@hutunki.fi
040 512 4408

Jasmiina PoutiainenMarkkinointipäällikkö, jasmiina.poutiainen@hutunki.fi040 471 1139

Jasmiina Poutiainen
Markkinointipäällikkö, jasmiina.poutiainen@hutunki.fi
040 471 1139

Miikka PoutiainenHallipäällikkö, miikka.poutiainen@hutunki.fi044 9721684

Miikka Poutiainen
Hallipäällikkö, miikka.poutiainen@hutunki.fi
044 9721684

Oona PoutiainenRavintolapäällikkö, oona.poutiainen@hutunki.fi044 9721681​​​​​​​

Oona Poutiainen
Ravintolapäällikkö, oona.poutiainen@hutunki.fi
044 9721681​​​​​​​